Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

   Jsme malá chovatelská stanice ruských modrých koček v Chlenech v Královehradeckém kraji. Naše kočky s námi žijí společně v rodinném domě s výběhem do zahradní voliéry. Jsou proto zvyklé na běžný ruch domácnosti. Společně s kočkami žije u nás také několik psů, takže kontakt s psími kamarády pro ně není žádný problém. 

   Nabízíme z našich vrhů krásná zdravá koťátka, řádně očkovaná a odčervená. A samozřejmě s průkazem původu (PP).Koťátka jsou velice čistotná. Z naší stanice jsou už zvyklá chodit na kočičí WC. Jejich zdravotní stav pečlivě hlídá Veterinární ordinace Zbuzany -Rychnov nad Kněžnou.

    Do nových domovů předáváme koťata po 13 týdnech od narození. Na cestu dostanou své krmivo na několik dalších dnů - než si noví páníčci opatří sami to, co je pro ně nejlepší. 

    Řada nových majitelů našich koťat s námi i nadále udržuje kontakt a dostáváme od nich fotografie i videa  jejich nových mazlíčků (> Odchovy,  Videa/v nových domovech). Těší nás, že jsou spokojeni s volbou naší chovatelské stanice a někteří si od nás dokonce pořídili další koťě jako parťáka k tomu prvnímu.

     O povaze a charakteru ruských modrých koček se dozvíte víc na našem videu v rubrice "Chcete domácího mazlíčka ?"

                Jsme členy

    jsme-cleny.png